vEdukacja Nabór szkoły ponadgimnazjalne

Aktualności

Drodzy Gimnazjaliści, Szanowni Państwo,

29.06.2016

Zbliża się czas ogłoszenia list zakwalifikowanych do szkół. Informujemy, że z wynikami rekrutacji będzie można zapoznać się:

- na listach wywieszonych w szkołach (przypominamy, że jest to jedyna formalnie wiążąca forma publikacji wyników rekrutacji),

- po zalogowaniu się w systemie na konto kandydata,

- za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej eLO! (aplikacja sama poinformuje o wynikach niezwłocznie po ich opublikowaniu) – dla użytkowników systemu Android.

Aplikację można pobrać tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.edu.vulcan.elo

Twój WYBÓR – Twoja PRZYSZŁOŚĆ!

27.04.2016

 

Drogi GIMNAZJALISTO!

 

        Przed Tobą jeden z najważniejszych wyborów w Twoim życiu. Musisz wybrać szkołę ponadgimnazjalną, w której będziesz realizował kolejny etap edukacji. Pamiętaj, że najlepsze wybory to te, dzięki którym będziesz mógł spełnić swoje marzenia, rozwijać zainteresowania i pasje.

        Serdecznie zapraszam Ciebie do dalszej nauki w szkołach ponadgimnazjalnych  Powiatu Chojnickiego. Skorzystaj z bogatej oferty kształcenia zawodowego, jeżeli zależy Ci na dobrych kwalifikacjach zawodowych na poziomie technikum lub zasadniczej szkoły zawodowej. Jeśli chcesz kontynuować edukację w liceum ogólnokształcącym, oferujemy szeroką gamę profili w pięciu szkołach tego typu.

        Poza obowiązkowymi zajęciami w ofercie edukacyjnej znajdziesz wiele ciekawych możliwości rozwijania swoich talentów, a także spędzania wolnego czasu,
m.in. na zajęciach sportowych, w kołach teatralnych, wokalnych, czy plastycznych.

        Podczas nauki będziesz mógł skorzystać z profesjonalnej pomocy doradców zawodowych, którzy pomogą Ci trafnie zaplanować dalszą drogę edukacyjno-zawodową.

        Wszelkie informacje na temat oferty edukacyjnej znajdziesz w Elektronicznym Systemie Naboru pod adresem www.chojnice.edu.com.pl/Kandydat oraz na stronach internetowych szkół.

 

Wszystkim Gimnazjalistom
życzę satysfakcjonujących i trafnych wyborów, które pozwolą Wam zrealizować
cele edukacyjne jakie zamierzacie osiągnąć!

 

 

Starosta Chojnicki

Stanisław Skaja